Wolumetria

Wolumetria – zabieg przywracający utraconą objętość, zmniejszający głębokie bruzdy, dający lifting twarzy.

Dzięki wprowadzeniu w niektórych preparatach lidokainy oraz zastosowaniu kaniul zabieg ten może być praktycznie bezbolesny. Dzięki tej metodzie uzyskaliśmy znaczne ograniczenie ilości wkłuć a także zmniejszyliśmy urazowość tkanek co spowodowało, że zabiegi nie pozostawiają praktycznie zasinień.
Uzyskujemy znakomite efekty bez konieczności zabiegu operacyjnego.

Preparaty stosowane w Wolumetrii:

Princess Voluma
Teosyal Ultra Deep
Juvederm Voluma i Volux
Radiesse
Filorga
Crystalys

uwydatniają piękno konturów twarzy przywracając lub zwiększając objętość brody i policzków. Dzięki wolumizującym właściwościom tych preparatów można osiągnąć efekt liftingu twarzy.

TEOSYAL ULTRA DEEP  – Korekcja tkanki w obrębie twarzy, bardzo głębokie zmarszczki w grubej skórze.

Teosyal

Princess® Volume — hialuronowy wypełniacz zmarszczek do głębszych zabiegów. Zawiera mocno wiązany krzyżowo żel z kwasu hialuronowego; jest wyjątkowo elastyczny, dlatego efekty są bardzo widoczne i naturalne. Wypełnia policzki i wygładza głębokie zmarszczki oraz fałdy na twarzy, sprawiając, że skóra staje się jędrna i pełna wigoru.

udostepniono przez CROMA

udostepniono przez CROMA

udostepniono przez CROMA

Radiesse™ może być stosowany do wypełnienia  głębokich bruzd nosowo-wargowych, bródkowo-wargowych, obszarów jarzmowych oraz poprawy kształtu i konturu twarzy, w tym także nosa.

Crystalys — stymulator tkankowy. Crystalys to wypełniacz, służący do poprawy objętości skóry, modelowania kształtu twarzy, usuwania bruzd i zmarszczek. Dzięki zawartości hydrokstapatytu wapnia, działa jak stymulator produkcji maturalnego kolagenu odpowiedzialnego za jędrność i sprężystość skóry. Efekty wypełnienia i liftingu zauważysz już po pierwszym zabiegu i mogą się one utrzymać nawet do 2 lat.