Powiększanie piersi i kształtowanie ciała

Los Deline hydrophilic gel

Czym jest Los Deline hydrophilic gel?

Los Deline hydrophilic gel jest innowacyjnym preparatem wypełniającym, stosowanym do modelowania i konturowania ciała (powiększanie biustu i pośladków, modelowanie ramion oraz korekty niedoskonałości tkanek miękkich).

Los Deline hydrophilic gel to żel hydrofilowy, który składa się w 98 % z soli fizjologicznej i 2% poliamidu.

Jakie są wskazania do użycia Los Deline hydrophilic gel?

 • zwiększenie objętości oraz poprawa kształtu piersi,
 • asymetria piersi,
 • korekta defektów piersi, np. wyrównanie ubytków po zabiegach,
 • korekcja kształtu i wielkości pośladków,
 • korekta defektów pośladków, np. deformacji pooperacyjnych,
 • asymetria pośladków, wrodzona dysproporcja,
 • „płaskie pośladki”,
 • korekta wad tkanek miękkich różnej etiologii, np. po zabiegu liposukcji.

Jak długo utrzymuje się efekt po zabiegu z wykorzystaniem Los Deline hydrophilic gel?

Efekt utrzymuje się co najmniej 5 lat.

Końcowy efekt można zaobserwować już 7 dni po zabiegu (kiedy znikną obrzęki i po absorpcji roztworu podawanego jako znieczulenie miejscowe).

Jak długo trwa zabieg?

Zabieg trwa około półtorej godziny.

Czy podawane jest znieczulenie?

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Znieczulana jest skóra w miejscu wkłucia. Dodatkowo dla komfortu Pacjenta do preparatu Los Deline hydrophilic gel dodawany jest środek znieczulający.

Jak głęboko wstrzykiwany jest preparat Los Deline hydrophilic gel?

Preparat Los Deline hydrophilic gel jest wstrzykiwany do tkanek miękkich, zgodnie z opracowanymi technikami podania za pomocą igły lub kaniuli, co minimalizuje ryzyko doznania urazu podczas zabiegu.

Kiedy po zabiegu można wrócić do codziennych aktywności?

Jest to zabieg o niewielkiej inwazyjności, dlatego Pacjent wraca do domu bezpośrednio po zabiegu. Do codziennych czynności może wrócić już 24 godziny po zabiegu. Okres rekonwalescencji jest bardzo krótki i bezbolesny. Ze względu na brak chirurgicznych nacięć do minimum zmniejszone jest ryzyko powstania blizn i bliznowców.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

Wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu z użyciem Los Deline hydrophilic gel są omawiane indywidualnie z Pacjentem. Zabieg może wykonać wyłącznie lekarz, który posiada certyfikat ukończenia szkolenia z użyciem preparatu Los Deline hydrophilic gel.

Los Deline hydrophilic gel nie powinien być stosowany u osób, które: mają kłopoty z krzepliwością krwi, cierpią na ciężkie i przewlekłe choroby somatyczne, choroby nowotworowe, infekcje i stany zapalne skóry, nie tolerują lub mają alergię na niektóre leki, są w trakcie menstruacji.

Przed zabiegiem lekarz przedstawia przewidywany efekt, który zależy od indywidualnych cech anatomicznych Pacjenta. W gestii Pacjenta pozostaje wybranie techniki korekcji.

Jakie są zalecenia pozabiegowe?

Po zabiegu, który jest bardzo mało inwazyjny, Pacjent może zmieniać opatrunek samodzielnie, stosując codziennie przez 6-7 dni zwykły preparat odkażający i jałowy plaster. Należy przy tym zachować szczególną ostrożność i delikatnie obchodzić się z miejscem podania preparatu. Bardzo ważne jest, aby nie myć wodą bieżącą miejsca wkłucia przez 5-7 dni.

Dodatkowo Pacjentowi zaleca się: noszenie bielizny modelującej przez 3-4 tygodnie po zabiegu, wykonywanie delikatnego masażu okolic poddanych zabiegowi według zaleceń lekarza, unikanie ucisku na okolice poddane zabiegowi, unikanie ćwiczeń, które są związane z napinaniem partii mięśniowych, unikanie spania na brzuchu (w przypadku powiększenia piersi), niekorzystanie z sauny i solarium przez pierwszy miesiąc od zabiegu.

Pacjent powinien zgłosić się na wizytę kontrolną zgodnie z zaleceniami lekarza.

Zalety Los Deline hydrophilic gel?

 • Mało inwazyjny zabieg – szybki powrót do codziennych aktywności.
 • Naturalny wygląd – w przeciwieństwie do implantów, preparat jest niewyczuwalny w dotyku oraz nie są widoczne kontury występowania preparatu.
 • Długotrwały efekt – przynajmniej na 5 lat.
 • Bezpieczny dla organizmu.

Pośladki przed i po zabiegu:

Pośladki przedpośladki po

Biust przed i po zabiegu:

Biust 1 przedbiust 1 po biust 2 przedbiust 2 po biust 3 przedbiust 3 po biust 4 przedbiust 4 po