Osocze bogatopłytkowe

Regeneris – młodość masz we krwi

Zabieg Regeneris wykorzystuje własną krew pacjenta, dlatego uznawany jest za jeden z najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych. Dlaczego? Ponieważ żadne laboratorium na świecie nie jest w stanie skomponować tak bogatego w naturalne składniki i dobrze przyswajanego przez ludzki organizm koktajlu. W tej kategorii przemysł kosmetyczny nie ma żadnych szans z naturą. Osocze krwi, poza tak cennymi płytkami krwi, które mają zdolności regeneracyjne, zawiera także sole mineralne, witaminy A,D,E,K, hormony czy kwasy tłuszczowe.

Technologia oparta o Regeneris daje długotrwałe efekty w regeneracji i rewitalizacji skóry twarzy, a przy tym jest absolutnie naturalna i biokompatybilna z Twoim ciałem, bez ryzyka nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych. Regeneris jest przeznaczony głównie dla pacjentów, których skóra wymaga odnowy, oraz takich, którzy poszukują produktów naturalnych i bezpiecznych lub są uczuleni na inne produkty.

Na rynku istnieje wiele zestawów do uzyskiwania osocza, niestety wiele z nich są zestawami nieposiadającymi odpowiednich atestów i certyfikatów, a uzyskiwane za ich pomocą osocze nie jest bogate w tak cenne płytki krwi. Co wyróżnia Regeneris? Regeneris to szwajcarskie zestawy do uzyskiwania osocza bogatopłytkowego. Po bardzo dobrych rezultatach regeneracyjnych jakie osiągnięto w takich dziedzinach medycyny jak chirurgia, stomatologia czy ortopedia, Regeneris zawitał w klinikach medycyny estetycznej. Są to zestawy, które jako jedne z nielicznych na świecie, posiadają wszystkie badania potwierdzające ich skuteczność i bezpieczeństwo stosowania.

Na czym polega skuteczność Regeneris?

Zestawy Regeneris posiadają specjalną opatentowaną technologię, która pozwala na otrzymanie osocza bogatopłytkowego – a więc osocza bogatego w żywe płytki krwi. Fakt ten jest szczególnie istotny, ponieważ płytki krwi są bardzo delikatną materią i już 3 minuty po odwirowaniu, umierają. A tylko żywe płytki krwi mają zdolności regeneracyjne. W zestawach Regeneris wykorzystano kilka przełomowych technologii, które pozwalają uzyskać osocze bogate w żywe płytki krwi, które po wstrzyknięciu są w stanie regenerować komórka po komórce nasz organizm.

Jak wygląda zabieg z użyciem zestawów Regeneris?

Zabieg z użyciem Regeneris jest procedurą dosyć szybką. W pierwszej fazie, lekarz pobiera niewielką ilość (8-24ml) krwi pacjenta do specjalnych probówek, które następnie poddaje się wirowaniu. W ciągu 5 minut następuje oddzielenie się osocza, który ma kolor słomkowy od pozostałych składników krwi. Do strzykawki zawierające nasze cenne osocze, dodaje się spacjalny aktywator (wapń bądź trombinę), który aktywuje płytki krwi do produkcji czynników wzrostu. W takim sposób uzyskujemy osocze bogatopłytkowe, które staje się bazą do wykonania zabiegu. Każdy z zestawów Regeneris jest jednorazowy i zawiera wszystkie niezbędne rzeczy, w tym aktywatory konieczne do przygotowania koktajlu z naszej własnej krwi. Każde opakowanie powinno być otwarte bezpośrednio przed zabiegiem.

Zastosowanie:

  1. twarz – poprawa jakości skóry (cery, kolorytu, struktury, nawodnienia);
  2. szyja – zmarszczki poprzeczne;
  3. dekolt – zmarszczki lub pomarszczona skóra;
  4. głowa – łysienie;
  5. grzbiet dłoni – pomarszczona, zniszczona skóra.