Medycyna estetyczna

W Bellisanie zajmujemy się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Zabiegi wykonywane u nas poprawią Twój wygląd. Poczujesz się młodziej. Przyjdź do nas porozmawiać o swoich potrzebach, a postaramy się pomóc. Wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów takich, jak usuwanie bruzd i zmarszczek statycznych oraz mimicznych, a także korekcji ust. Specjalizujemy się w implantacji różnego typu nici,  powiększamy piersi i kształtujemy sylwetkę ciała, stosujemy osocze bogatopłytkowe. Wykonujemy zabiegi laserowe i IPL w zakresie zamykania naczynek, odmładzania skóry laserem frakcyjnym, usuwania blizn, rozstępów, przebarwień i drobnych zmian skórnych oraz depilacji. Wykonujemy zabiegi usuwania tatuażu i makijażu permanentnego oraz karboksyterapii.

Wykonujemy także zabiegi mezoterapii, peelingi oraz zabiegi usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej metodą lipolizy iniekcyjnej. Wykorzystujemy Toksynę Botulinową do leczenia nadmiernej potliwości i migren.

Lekarz med. Dariusz Kołodziejczak

Ukończył dwuletnią podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej dr Ignaciuka, a także przebył w zakresie wyżej wymienionych zabiegów szereg szkoleń i kursów potwierdzonych stosownymi certyfikatami. Jest członkiem i certyfikowanym lekarzem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Ma 13 letnią praktykę w zakresie Medycyny Estetycznej. Ma za sobą ponad 30 letni staż pracy lekarskiej, II stopień specjalizacji, wiele lat pracy w szpitalu Akademii Medycznej w Warszawie w tym również w charakterze nauczyciela akademickiego. Prowadzi szkolenia dla lekarzy z zakresu Medycyny Estetycznej.

Lekarz med. Małgorzata Piechota

Jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, podczas których miała możliwość szkolenia się pod okiem wielu specjalistów tej dziedziny. Swoją wiedzę stale pogłębia uczestnicząc w konferencjach, szkoleniach i kursach. Obecnie pracuje w Klinice WUM, gdzie prowadzi zajęcia ze studentami wydziałów lekarskich, w tym studentami anglojęzycznymi. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.