Pielęgnacja ciała

Zadbaj o swój wygląd w naszym gabinecie! Oferujemy różnego rodzaju usługi w ramach których wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne ciała i pomagamy się odprężyć po ciężkim dniu.

 

Oferowane przez nas zabiegi

Do wyboru masz zabiegi redukująco-drenujące, wyszczuplające, a także te złuszczająco regenerujące. Pierwszy z nich został stworzony z myślą o klientach, którzy chcą uzyskać efekt gładkiej i jędrnej skóry, ale również zredukować cellulit wodny. Najczęściej wykorzystuje się do niego formuły zawierające składniki, które skutecznie przyspieszają lipolizę, a co za tym idzie zapobiegają tworzeniu się złogów tłuszczowych.

Natomiast zabiegi wyszczuplające pomagają w rozpuszczaniu tłuszczu, a także zapobiegają jego odkładaniu. W naszym gabinecie istnieje także możliwość wykonania pielęgnacji złuszczająco – regenerujące, który pomoże likwidować przebarwienia, poprawić elastyczność oraz jędrność skóry.

Jednak pielęgnacja to nie jedyne czym zajmujemy się w naszym gabinecie. Dzięki temu, że dysponujemy wysokiej jakości sprzętem, do którego należą urządzenia ICOONE oraz Maximus wykonujemy również modelujące zabiegi na ciało.

Szeroki zakres działań sprawia, że to klienci decydują którą partię ciała chcą poddać modelowaniu, mogą to być ramiona, brzuch, pośladki, uda, łydki, a także dłonie.

 

Manicure i pedicure

W naszym gabinecie zadbamy także o Twoje stopy i dłonie. Wykonujemy manicure i pedicure japoński, Vinylux, hybrydowy, bez malowania, a także tradycyjny. Każdy z tych zabiegów sprawi, że Twoje paznokcie będą starannie wymodelowane i uzyskają odpowiedni kształt.

Manicure japoński polecamy osobom, które mają kruche i łamliwe paznokcie, ponieważ skutecznie regeneruje on płytkę i pomaga w walce z rozdwajającymi się paznokciami. Natomiast manicure Vinylux to nowość, która aplikowana jest bez użycia lampy, a jej trwałość jest taka sama jak hybrydy.

 

Masaże

Zabiegi pielęgnacyjne ciała, jakie oferujemy w naszym gabinecie to także masaże wykonywane przez doświadczonych fizjoterapeutów, które trwają około godziny. Możliwa jest także konsultacja i uzyskanie porad, na temat stanu zdrowia oraz zapisania się na kolejne konsultacje.

Zależy nam na tym, aby nasi klienci byli zadowoleni ze świadczonych przez nas usług oraz oferty naszego gabinetu. Dlatego też wykonujemy różnego rodzaju zabiegi na poszczególnych częściach ciała, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz z cennikiem dostępnym na naszej stronie internetowej. Dzięki temu w łatwy i szybki sposób znajdziesz to czego potrzebujesz w dopasowanej do Twoich możliwości cenie.