Kosmetologia

Piękno jest obecne, tylko trzeba chcieć je widzieć

Lub przynajmniej rozmyślnie nie zamykać oczu…

Theodor Fontaine

Bellisana to miejsce, w którym realizujemy nasze pasje, które wiążą się z pielęgnacją urody. Stworzyliśmy miejsce eleganckie i pełne czaru. Bardzo zależy nam, aby atmosfera była wyjątkowa. Dbamy o komfort naszych Klientów i efektywność zabiegów kosmetologicznych, podnosząc swoje umiejętności i rozszerzając ofertę.

Bellisana to doskonale wyposażony gabinet. Zadbamy o Państwa sylwetkę dzięki zabiegom endermologii ICOONE oraz zabiegom urządzeniem MAXIMUS. Naszymi Partnerami są DermaQuest, Jean d’Arcel, Skeyndor,  NuSkin, Payot, Cebelia. Skomponowane zabiegi kosmetologiczne są najwyższej jakości i jesteśmy pewni, że odpowiedzą na Państwa potrzeby.

Pielęgnacja twarzy

Odmładzanie skóry, cofanie oznak starzenia, wreszcie eliminowanie przebarwień, zaskórników i krostek – takie cele stawiają zabiegi oczyszczające na twarz. Wykonujemy zarówno oczyszczanie dla cer wrażliwych, naczyniowych, jak i mieszanych, normalnych, czy z tendencją do trądziku. Rodzaj cery ma ogromne znaczenie w kosmetologii – zabiegi i peelingi muszą być ściśle dopasowane do cech skóry, ponieważ tylko wtedy mogą ją prawidłowo odżywić i zrewitalizować.

Kosmetologia dla ciała

Wykonujemy zabiegi modelujące i pielęgnacyjne dla całego ciała, proponujemy także metody pielęgnacji przeznaczone specjalnie dla dłoni i stóp. Proponowane rozwiązania mają na celu zwalczanie cellulitu, ujędrnienie biustu, odżywianie skóry czy zmniejszanie obrzęków. Stosujemy też zabiegi złuszczające, w celu usunięcia martwych komórek naskórka. Dzięki temu skóra odzyskuje jędrność, a jej koloryt się wyrównuje. Mamy także specjalne zabiegi przeznaczone dla kobiet w okresie po urodzeniu dziecka.

Proponowane kosmetologiczne metody pielęgnacji dłoni i stóp wiążą się z różnymi podejściami do manicure i pedicure. Stosujemy metody japońskie, hybrydowe,  zajmujemy się także usuwaniem skórek i kształtowaniem płytki paznokcia bez stylizowania go.

By zadbać o rzęsy i brwi

Nie każde owłosienie na ciele jest odbierane jako niezbędne. O ile dobrze wyregulowane brwi podkreślają rysy twarzy, o tyle „wąsik” czy niedokładna depilacja odbierane są zwykle niezbyt przychylnie. Kosmetologia zajmuje się między innymi pielęgnacją w zakresie rzęs i brwi, a także usuwaniem niechcianych włosków. Wśród wykonywanych przez nas zabiegów znajduje się barwienie henną, zarówno brwi, jak i rzęs. Stosujemy także dwa rodzaje woskowania do różnych obszarów ciała: nie tylko nóg czy okolic bikini, ale także pach, pleców, rąk i innych.

Piękno jest obecne w każdym z Nas…
zapraszamy do jego odkrywania.