Dietetyka

Dietetyka i psychodietetyka w Bellisanie

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Jesteśmy przekonani, że nieodłącznym elementem zdrowego stylu życia jest odpowiednia dieta. Oferujemy edukację z zakresu komponowania zdrowych posiłków w zależności od indywidualnych potrzeb i wsparcie motywacyjne na każdym etapie tego procesu. Koncentrujemy się na pomocy w osiągnięciu prawidłowej masy ciała u dorosłych, dzieci, młodzieży i osób starszych.

Programy dietetyczne tworzymy w oparciu o rzetelną wiedzę oraz profesjonalne wsparcie psychologiczne. Każde spotkanie to praca nad zmianą niekorzystnych nawyków związanych z jedzeniem i nie tylko. Uczymy jak komponować i planować posiłki, żeby się odżywiać – nie przejadać się i nie głodować. Rozumiemy i odpowiadamy na potrzeby wymagających klientów.

Dokładamy starań, żeby spotkania odbywały się w życzliwej, przyjaznej atmosferze. Dla nas ważny jest Twój cel.

Marta Piekut

Marta Piekut – dietetyk medyczny, psychodietetyk.
P. Marta Piekut jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Psychodietetyki Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Należy do Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Swoje doświadczenie zawodowe nabierała m.in. w Centralnym Szpitalu Klinicznym na ul. Banacha, w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym na ul. Marszałkowskiej, w Szpitalu Klinicznym im. Ks. Anny Mazowieckiej na ul. Karowej oraz w prywatnych poradniach dietetycznych dla dzieci i dorosłych.
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.
Specjalizuje się w dietetyce pediatrycznej, poradnictwie żywieniowym dla kobiet w ciąży i w okresie laktacji oraz dietetycznym wspomaganiu zaburzeń płodności. Jest także specjalistką w dziedzinie dietetyki pediatrycznej – przyjmuje małych pacjentów oraz ich rodziców, którzy chcą żeby ich dzieci się dobrze rozwijały i prawidłowo odżywiały, ale też chorych np. na cukrzycę, z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi.
Zajmuje się poradnictwem zarówno dla osób chcących poprawić swoje nawyki żywieniowe, jak i dla osób z współistniejącymi chorobami dietozależnymi np. cukrzycą, nadciśnieniem tętniczym, chorobą Hashimoto czy alergiami pokarmowymi.

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!